ВЫБРАТЬ ПЕРИОД ВРЕМЕНИ
Статті /  (ID-)

Маленька Європа в Підмосков'ї

07.05.2015


Клубний житловий комплекс "Зелений гай" з самого початку будувався в єдиному архітектурному стилі англійського передмістя, органічно вписавшись в існуючий ландшафт. По суті, вийшов оточений лісом і розташований на семи гектарах землі маленький шматочок Європи, в якому гармонійно сусідять один з одним просторі таунхауси і малоповерхові житлові будинки з підземним паркінгом.

При будівництві новобудов у клубному комплексі «Зелений гай» були використані високоякісні технології, екологічні матеріали, сучасні конструктивні рішення і системи життєзабезпечення, необхідні для комфортного проживання:

інтернет і супутникове телебачення;
власна котельня і газорозподільний вузол;
обгороджена територія під цілодобовою охороною;
сучасна протипожежна система.
Клубний житловий комплекс «Зелений гай» - це по суті одна суцільна пішохідна зона, територія комплексу повністю упорядкована:

акуратні заасфальтовані доріжки,
доглянуті газони та клумби;
спортивний та дитячий майданчики;
зручна гостьова парковка;
адміністративно-побутовий корпус з мінімаркетів.
Зручна транспортна доступність

Клубний житловий комплекс «Зелений гай» хоч і є частиною Ивантеевки, але розташовується в ньому відокремлено, маючи відмінне транспортне сполучення і з областю, і з Москвою. Доїхати до житлового комплексу не складе труднощів:

На автомобілі: 16 км від МКАД по Ярославському шосе і 3 км по спеціально побудованій дорозі до клубного житлового комплексу «Зелений гай».
На електричці: 30 хвилин від Ярославського вокзалу до станції «Пушкіно» і автобусом № 41 до зупинки «сан. Зелений гай »або до платформи« Ивантеевка-2 »автобусом № 1 до зупинки« сан. Зелений гай ».
На маршрутному таксі: 40 хвилин від станції метро «ВДНХ» до клубного житлового комплексу "Зелений гай".
Готові таунхауси економ класу в Підмосков'ї від забудовника. Купити таунхаус в житловому комплексі «Зелений гай» в найближчому Підмосков'ї в будівельно-інвестиційної компанії БЕСТКОН

Купити квартиру в таунхаусі в Підмосков'ї - ще недавно подібні переваги росіян можна було сміливо віднести до розряду порівняно рідкісних. Сьогодні ж бажання купити таунхаус у Московській області в житловому комплексі «Зелений гай» висловлює все більше потенційних покупців. Втомившись від божевільного ритму життя в столиці, все більше москвичів бажають оселитися неподалік від мегаполісу, але водночас - ближче до природи, щоб дихати свіжим повітрям і милуватися з вікна своєї квартири в житловому комплексі «Зелений гай" не на забиті автомобілями проспекти, а на чудову природу середньої смуги Росії.

Селище таунхаусів на Ярославському шосе Підмосков'я являє собою втілення Вашої мрії. Будівельно-інвестиційна компанія БЕСТКОН пропонує упорядковані новобудови, зведені за сучасними технологіями з обробкою з високоякісних матеріалів. Зважившись купити таунхаус у клубному комплексі «Зелений гай» в Підмосков'ї недорого, ви отримуєте унікальну можливість:

Змінити типове житло на сучасний упорядкований, просторий будинок зі своїм участкомв новому селищі;
Вкласти кошти в об'єкт нерухомості - таунхаус, який постійно зростає в ціні;
Купити готовий таунхаус у клубному комплексі «Зелений гай» від забудовника на найвигідніших умовах;
Переселитися в екологічно чистому районі Підмосков'я в житловому комплексі «Зелений гай», щоб зберегти своє здоров'я від негативного впливу агресивного середовища мегаполісу.
Якщо ви цікавитеся питаннями придбання таунхаусів економ-класу в клубному комплексі «Зелений гай» від забудовника в Підмосков'ї, але поки не готові визначитися остаточно, нижченаведена інформація дозволить Вам прийняти правильне рішення.

Купити таунхаус в житловому комплексі «Зелений гай» у Івантєєвці

Зростання обсягів продажів таунхаусів в Івантєєвці, Пушкінському та інших районах Підмосков'я змусив фахівців розібратися, що саме приваблює численних покупців у пропонованих варіантах покупки сучасних новобудов. Основними чинниками, що формують підвищений попит на таунхауси в найближчому Підмосков'ї в клубному комплексі «Зелений гай» можна вважати:

Транспортну доступність таунхаусів з одночасною наближеністю до мегаполісу, шлях до якого на громадських видах транспорту займе менше години;
Наявність повного набору об'єктів соціальної інфраструктури поруч з клубним комплексом «Зелений гай», що дозволяють вирішувати ряд побутових питань прямо на території селища;
Бездоганну екологію Ивантеевки, завдяки розташуванню в зеленій зоні, природну рівновагу якої не порушено діяльністю людини;
Наявність обгородженій території, що забезпечує безпеку мешканців таунхауса в житловому комплексі «Зелений гай»;
Готовність пропонованих об'єктів під ключ, дозволяє заселитися в новобудову відразу після оформлення правовстановлюючих документів;
Можливість щодня милуватися красивими пейзажами з вікна свого таунхауса, а не сірими однотипними коробками сусідських багатоповерхівок.
Придбання квартири в таунхаусі клубному комплексі «Зелений гай» - найкращий подарунок, який ви можете зробити собі і своїм близьким, втомленим від столичного ритму життя і мріють про новий облаштованому і комфортне житло в новобудові.

Продаж таунхаусів в Пушкінському районі Московської області компанія БЕСТКОН

Рішення купити готовий таунхаусв клубному комплексі «Зелений гай» на Ярославке- привід звернутися за допомогою до фахівців будівельно-інвестиційної компанії БЕСТКОН. Здійснюючи продаж таунхаусів в Підмосков'ї від забудовника, вони готові запропонувати вигідну співпрацю, побудоване на принципах:

Компетентного і відповідального підходу до роботи з кожним майбутнім мешканцем житлового комплексу «Зелений гай»;
Адекватного рівня цін на надані послуги - продаж новобудов; Всебічної допомоги у підготовці та проведенні угоди;
Виконання роботи під ключ, від пошуку підходящих варіантовновостроек, до відстеження своєчасності розрахунків і дотримання сторонами своїх зобов'язань, після підписання договору купівлі-продажу таунхаусів в житловому комплексі «Зелений гай»;
Уваги до висловлених побажань замовника по покупці новобудови;
Надання широкого спектру послуг, необхідність в яких може виникнути, в ході підготовки угоди;
Вибирайте таунхауси в Підмосков'ї в клубному комплексі «Зелений гай» від будівельно-інвестиційної компанії БЕСТКОН - змініть своє життя на краще вже сьогодні!
 


Автор: Адмін
spacer
spacer