ВЫБРАТЬ ПЕРИОД ВРЕМЕНИ
Статті /  (ID-)

Купуємо ділянку

05.05.2015


Ми не помітимо, як скоро настане весна. Час, коли активізується ринок нерухомості. Коли виникає бажання залишити галасливе і задушливе місто, вирвавшись з сім'єю на природу.

І тут постають питання: на які особливості при покупці нерухомості необхідно звернути увагу? Як уникнути ситуації, коли при придбанні ділянки можна залишитися і без заповітного шматочка землі з чарівним будиночком, і без грошей? Чи банківські програми, які допоможуть нам при нестачі коштів?

Отже, рішення прийнято, обраний ділянку, який Ви готові придбати. Є бажання, є кошти на придбання землі. Але яка послідовність дій при купівлі ділянки?

Дуже часто при покупці нерухомості ми стикаємося з продавцями (довіреними особами), що діють на підставі нотаріального генеральної довіреності від власника. Як уникнути обману при здійсненні угоди? Які документи нам повинен надати продавець, обговорюється в темі "Покупка ділянки по довіреності від продавця".

Останнім часом досить поширені угоди з нерухомістю, пов'язані з купівлею або викупом орендованої землі. Топік "Процедура викупу землі з оренди" відповість нам на багато що виникають по цій темі питання.

Але не треба забувати, що досі існує відносно безкоштовне придбання земель під дачні ділянки. На нашому форумі Ви зможете знайти відповідь хто і на яких умовах має право "стати на чергу" для отримання "безкоштовного земельної ділянки у держави".

Важливий момент, на який необхідно звернути увагу при купівлі ділянки - це його межі. Як визначити межі купується ділянки. Що таке "винос меж ділянки в натуру" і для чого це потрібно розповість Вам тема форуму "Межі ділянки"

Питання про необхідність межування купується ділянки або ділянки перебуває у власності часто стоїть перед власником і покупцем. З міркуваннями юристів і ріелторів з даного питання Ви можете познайомиться в темі "Чи потрібно робити межування ділянки?"

Старі дачні ділянки з плином часу мали тенденцію до збільшення, завдяки поступовому самозахоплення громадських територій. І ось вже при купівлі ділянки Ви стикаєтеся з невідповідністю фактичного розміру ділянки і документально засвідченого. Як і в яких розмірах можливо узаконити "прирізані" сотки обговорюється в темі "Межування"

Не завжди наші можливості збігаються з нашими бажаннями. І тоді постає питання де взяти кошти, яких бракує.

Со "Списком банків, що надають кредити на будівництво будинку" і враженнями наших форумчан від отримання і погашення кредитів, Ви можете познайомитися як в цій темі, так і в темах "Іпотека на будівництво будинку", "Іпотечний кредит на будівництво будинку".

Чи раціональне зерно в іпотечному кредиті. Чи варто брати на себе такі зобов'язання перед державою? З міркуваннями з цього питання Ви можете познайомитися в темі "Іпотека - плюси і мінуси"
 


Автор: Адмін
spacer
spacer