ВЫБРАТЬ ПЕРИОД ВРЕМЕНИ
Статті /  (ID-)

ЧЕСНО – це громадський рух для патріотів

11.10.2018


Що надає вам використання порталу ЧЕСНО? Для сумлінних громадян це портал з достовірною, перевіреною інформацією, яка допоможе вам вирішити за кого з кандидатів віддати свій голос.

Тепер нема потреби витрачати велику кількість часу і сил на те, щоб знайти не проплачену і чесну інформацію про всіх робітників та кандидатів державних органів. Час зрозуміти, лише загальними зусиллями українці зможуть направити свою країну на шлях розквіту і благополуччя.

Нажаль, бувають такі ситуації, коли вже збираючись йти на вибори, людина ще гадки немає, за кого йому проголосувати. Усе це відбувається яка велика лотерея, з мотивацією а раптом пощастить. Ніколи не можна покладатися на волю випадку. www.chesno.org офіційний сайт ЧЕСНО – це громадський рух для кожного патріота нашої великої країни.

Не потрібно перевіряти один факт на декількох ресурсах, щоб виважити звідтіля краплинку правди. Тепер у вас під рукою максимально правдивий опис ситуації, яка на даний час відбувається в країні.

Люди які працюють на розквіт сайту, живуть не тільки в великих містах країни, але і в районних центрах і селах, тому на руках у експертів є думки різних верств населення, що допомагає створити єдине об’єктивне рішення, незалежне від особових переваг кожного з волонтерів. Це величезний ресурс, аналогів якому ще не було створено ні в нашій країні, ні за її межами.

Мета загальної праці не одного десятку людей зводиться до прагнення створити максимально незалежну країну з принципово демократичним методом правління та прозорою системою роботи державних органів. Ні, хабарництву і шахрайству. Досить довіряти порожнім обіцянкам.

Влада повинна відповідати за свої вчинки. Саме час пустити до правління державою сумлінного та чесного лідера. Громадяни мають право на нову, значно кращу, якість політичної діяльності. Ніколи не пізно зрозуміти хто є хто у цій грі. Треба давати поштовх молоді, тому що це люди, які будуть творити майбутнє, і якщо вони одразу зрозуміють усю відповідальність, яка покладається на їхні плечі – шанси змінити Україну на краще збільшуються в десятки разів.

Для донесення інформації до народу спілка використовує не тільки офіційний сайт, а й виїзди і живі консультації для громадян. Дуже важливо відвідати такі заходи, адже при живому спілкуванні набагато краще можна зрозуміти усі приманки політичних діячів, і зуміти не попастися на гачок гарних але пустих слів.

Джерело: Chesno


Автор: Антон
spacer
spacer