ВЫБРАТЬ ПЕРИОД ВРЕМЕНИ
Статті /  (ID-)

Як спланувати садові доріжки

26.07.2018


Садові доріжки є цікавим рішенням, що прикрашає традиційні сади. Вони визначають маршрути, якими ви будете гуляти по саду. Завдяки їм ми можемо оптично відокремити окремі зони. Плануючи створювати такі алеї, ми повинні пам'ятати, що вони повинні бути зручними та достатньо широкими. Вони можуть бути яскравими і привабливими, або делікатно помітними, що зникають між травою. Давайте подумаємо про те, який ефект ми хочемо досягти, а потім подумайте про вибір потрібних матеріалів.

Матеріали для садових доріжок

Садові доріжки часто виготовляються з кубиків брущатки. Це рішення є надзвичайно практичними у випадку оформлення проходу, що веде від воріт до вхідних дверей. У випадку з зоною відпочинку, ми також можемо використовувати іншу альтернативу.

Природні матеріали, які дозволяють включити їх в зелені насадження, чудово виглядатимуть тут. Цікаве рішення - посипати алею гравієм або щебенем. Купити шутер в Івано-Франківську можна в компанії IfBud, яка також надає послуги по доставці інших потрібних насипних будматеріалів.

  • Доброю ідеєю обмежити шлях бордюром, наприклад, з більших каменів, так, щоб гравій або пил не розкидався з одного боку в інший.
  • Тротуар, виготовлений з скибочок дерева, буде надзвичайно вражаючим, але при оформленні такого шляху слід пам'ятати про його просочення.
  • Кам'яний прохід також буде дуже естетичним - плоскі камені забезпечать комфортний рух.
  • Менш комфортно ходити по гальці, хоча її перевага – привабливий вигляд. Варто також розглянути можливість розташування клінкерної цегельної дороги. Це буде не тільки гарним рішенням, але і тривалим.

Щоб насолодитися красивими садовими шляхами, ми повинні звернути увагу на належну підготовку землі. Підкладка повинна бути рівною, добре ущіленою. Потрібно наносити підкладку під фундамент у вигляді піску, гравію або щебінь. Наступним шаром є баласт - пісок, гравій та цемент. На підготовленому субстраті ми можемо організувати вибраний матеріал: шматочки дерева, кам'яні плити або клінкерні цеглини. Якщо ми хочемо, щоб тротуар був твердим і гладким, наповніть простір між дошками або цеглою клеєм. Однак для того, щоб отримати ефект шляху, який змішується з природою, краще відмовитися від клейового матеріалу.

Садові дороги - це дуже цікавий елемент організації саду. Щоб отримати цікавий ефект, виберіть незвичайний матеріал, який буде ідеальним доповненням до вашого місця відпочинку. Приймайте гостей із задоволенням і нехай ваші друзі будуть вражені вашим садом!


Автор: Ярослав
spacer
spacer