ВЫБРАТЬ ПЕРИОД ВРЕМЕНИ
Статті /  (ID-)

Як BCAA допомагають в спортивному процесі

09.11.2017


Ось що вам потрібно знати:

1. Існує три амінокислоти BCAA: лейцин, ізолейцин і валін. BCAA складають близько 35% незамінних амінокислот в м'язових білках, тому вони відмінно доповнюють програму силових тренувань з обтяженнями.

2. BCAA мають вирішальне значення для нарощування м'язів, відновлення пошкодженої м'язової тканини, а також енергії м'язів. Укріплення м'язів і підтримання високого метаболізму є ключовим моментом під час програми втрати ваги за рахунок жиру.

3. Лейцин є найбільш важливим з усіх BCAA з точки зору втрати жиру і нарощування м'язів, тому важливо знайти продукт з високим співвідношенням лейцину (наприклад, 8: 1: 1).

4. У той час як значну кількість BCAA можна отримувати зі звичайної їжі при правильному харчуванні, ті, хто скидає вагу або худне, зазвичай знаходяться на дієті з обмеженням калорій. Додавання BCAA допоможе вам підтримувати м'язову масу, підтримувати рівень м'язової енергії і навіть нарощувати м'язи, поки ви спалюєте жир.

5. Добавки BCAA найкраще використовувати 30-40 хвилин перед тренуванням і під час тренування.

Амінокислоти з розгалуженими бічними ланцюгами (BCAA) є ефективними добавками, які можна приймати під час програми схуднення або жироспалювання. Вони допоможуть вам швидше досягти кращих результатів, підтримуючи м'язову масу на тлі активного позбавлення від жирових відкладень.

Втрата жиру в організмі є складним завданням, тому, якщо ви хочете схуднути, вам потрібна уся можлива допомога при цьому і з боку харчування. При цьому BCAA не є «чарівним рішенням для зниження ваги», яке зробить всю роботу за вас. Ефективні програми жироспалювання вимагають тренувань з обтяженнями або кардіотренувань і правильного харчування.

Що таке BCAA і що вони дають

Лейцин-валін-ізолейцин

BCAA складаються з трьох амінокислот: лейцину, ізолейцину і валіну. Вони зустрічаються природним чином в білкових продуктах, і на їх частку припадає близько 35% незамінних амінокислот в м'язових білках.

З цих трьох речовин лейцин показав найвищі показники в плані синтезу м'язового білка: він допомагає запобігти руйнуванню м'язової тканини та стимулювати м'язовий ріст. Тому, коли ви шукаєте добавки BCAA, звертайте увагу на препарати з більш високим співвідношенням лейцину до ізолейцину і валіну.

Отже, БЦАА, по суті, є універсальним продуктом, який розумно вживати не тільки на періоді жироспалювання, але і на сушінні, а також на наборі м'язової маси. При виборі обов'язково зверніть увагу на вміст активних речовин в одній капсулі/таблетці/порції, перевірте, чи немає баластних домішок.

Джерело


Автор: Владимир
spacer
spacer