ВЫБРАТЬ ПЕРИОД ВРЕМЕНИ
Статті /  (ID-)

Зняти квартиру в Вільнюсі самостійно, через агента або інтернет?

21.03.2017


Пошук квартири - це найцікавіша частина планування подорожі, але ця частина ніколи не буває легкою. Правила в'їзду в Литву диктують свої умови. Перш ніж отримати візу, необхідно подати документи на заздалегідь орендовану нерухомість - це може бути копія договору від агентства або роздруківка вдало заброньованої квартири на букінг сайті. Тільки після цього віза буде схвалена. В такому випадку самостійна оренда квартири на місці просто недоступна. Доведеться орієнтуватися виходячи з того, що нам пропонує інтернет.

Як зняти житло в Вільнюсі Інтернет пропонує мільйони варіантів навіть в такому, здавалося б, невеликому місті, як Вільнюс. Існують сотні сайтів, де пропонують всілякі варіанти оренди житла. Найпопулярнішим перевіреним сервісом вважається airbnb.ru. Для початку варто з'ясувати, за яку вартість можна собі дозволити зняти квартиру в Вільнюсі.

Задайте критерії пошуку для ідеальної квартири: яка повинна бути квартира? потрібна студія або окрема спальня? може бути, ви хочете зняти будиночок? вам потрібна квартира, оснащена побутовою технікою, включаючи пральну машину і сушарку? потрібно, щоб квартира була в певному районі або в пішому доступі від пам'яток? потрібна квартира в пішої доступності від магазину, супермаркету або кафе? на який рівень району ви розраховуєте? Відповіді на ці питання допоможуть звузити коло пошуку ідеальної квартири до мінімуму. Тепер можна приступати до самостійного пошуку житла через міжнародні сайти букінга і пари інших джерел для пошуку майбутньої квартири в оренду.

Чому самостійний пошук через інтернет ефективніше, ніж послуги агентства? Агент, який допоможе зняти квартиру в Вільнюсі на короткий термін, зажадає додаткову комісію за свої послуги з вас або з орендодавця, в той час як на букінг сайтах послуга Кешбек працює навіть на приватну власність.

Порада: як тільки ви вирішите, яку квартиру ви хочете орендувати, зв'яжіться з власником майна. Отримаєте всі відповіді на ваші запитання: яка щомісячна орендна плата? які комунальні послуги включені в орендну плату? скільки коштує заставу? коли проводиться оплата оренди? хто живе по сусідству? яка ситуація з паркуванням? хто платить за місце для паркування? хто несе відповідальність за невеликі неполадки?

Наймана квартира в Вільнюсі з власною кухнею дозволить відійти від стандартних і бездушних номерів і мати безпечний і реальний досвід подорожей. Багато вільнюські квартири оформлені в сучасному стилі, включаючи затишні лофти в крокової доступності від центру міста.

Не бійтеся питати. Обов'язково почитайте відгуки або поговоріть з людьми, яким ви довіряєте.


Автор: Админ
spacer
spacer