ВЫБРАТЬ ПЕРИОД ВРЕМЕНИ
Статті /  (ID-)

Основна характеристика міжкімнатних дверей.

06.10.2016


двері

Міжкімнатні двері, як і інші предмети вжитку є основою належного комфорту в любому помешканні, адже їхній вигляд надає привабливості в домівці. Старайтесь замовити двері міжкімнатні тільки відмінної якості, бо дану річ береться на роки. При виборі даних виробів основну увагу потрібно звернути на якість теплоізоляції і звукоізоляції, не останню роль тут грає їхня повітропроникність. Наведені характеристики є обов’язковими і повинні при виробництві дверей відповідати спеціальним вимогам доведеними технологічними стандартами. Одна з головних вимог тут ізоляція повітряного шуму, яку пред’являють не всі виробники даної продукції, а багато з них без належного документа стараються довести що їхні вироби належать до відмінної якості. Постараємось дати відповідь на доволі просте питання.

А тепер проаналізуйте наступне, ви придбали в своє помешкання міжкімнатні двері, при чому заплатили не малу суму грошей, де придбана річ повинна відповідати всім технологічним параметрам. У вас малі діти і після того як ви поклали малятко спати, зможете спокійно спілкуватися в кімнаті поряд, чи ходите навшпиньки та й пошепки ведете розмову, щоб не було чутно дитині. Потрібно також провірити, чи не чутно звуки з ванної кімнати. В даній ситуації при поганій звукоізоляції в вашому помешканні неодмінно потрібно замінити куплені вами напередодні міжкімнатні двері. Нормативними нормами в нашій державі на даний момент не передбачається встановлювати у міжкімнатні двері безосколкове, чи загартоване скло. У країнах Західної Європи такі нормативи працюють уже давно.

При виборі дверей зі вставним склом обов’язково звертайте увагу на його товщину і розмір. Коли у вибраному вами виробі скло не загартоване, то звертайте увагу на спосіб його прикріплення до дверей, бо від цього залежить розліт осколків при його можливому розбитті. Фірмове, чи заводське скло вставляється в двері на спеціальні мастики, які забезпечують належний рівень безпеки. Даний виріб повинен бути зручним не тільки для дорослих членів родини, а й для малят. Вага дверей теж важлива, особливо це стосується квартир і дитячих закладів, бо іноді підхоплені двері протягом можуть серйозно травмувати дитину. Обробка даного виробу токсичними клеями і лаками завдають шкоди не тільки дітям, а й дорослим. Отже при виборі і покупці дверей звертайте серйозну увагу на багато чинників. Належно оцініть як двері відкриваються, їхні розміри, вид скла, чи будову коробки, ніколи не забувайте про якість фурнітури, а також як зроблено ущільнення скла. Напередодні покупки поцікавтеся пропозиціями різних виробників, а також почитайте відгуки клієнтів про ту, чи іншу фірму. Гарний вид продукції зовні не значить що вона якісна. Двері міжкімнатні Івано-Франківськ продаються у всіх спеціалізованих торгових точках.


Автор: Ярослав
spacer
spacer