ВЫБРАТЬ ПЕРИОД ВРЕМЕНИ
Статті /  (ID-)

Оцінка нерухомого майна

05.03.2016


У даній статті мова піде про оцінку нерухомості Києва, яка належить до нежитлової. Нежитлова нерухомість (її ще часто називають комерційною) — це таке майно, яке використовується для здійснення комерційної діяльності. Це магазини, офіси, автосервіси та автомийки, різноманітні складські та інші приміщення. Останнім часом до комерційних приміщень приєдналися ще й отримали неабияке поширення апартаменти. Ці об'єкти знаходяться на межі житлової та нежитлової нерухомості. Вони використовуються для проживання або здачі в оренду, але юридично не є житловими. Для забудовника існує суттєва різниця у державних вимогах, що ставляться до об'єкта при його здачі в експлуатацію, а також в нормативах на соціальну інфраструктуру. Якщо до житлового будинку зобов'язані додаватися дитячі дошкільні установи, школи і поліклініки, комерційної нерухомості вони не потрібні.

Більшість комерційних приміщень перебувають знаходяться в оренді. Багаті власники і девелоперські компанії здають їх підприємцям і заробляють на цьому чималі гроші. Приміщення при цьому змінюють зовнішній вигляд, набувають певні особливості планування і оснащення. Нерідко старий орендар пропадає, не заплативши оренду або виїжджає з економічних міркувань, залишивши елементи оздоблення та навіть обладнання. Незалежна оцінка нежитлової нерухомості (магазинів, офісів, складів) - це зручна і сучасна послуга, що дозволяє власнику дізнатися вартість приміщення в його поточному стані. З одного боку, можна пред'явити претензії колишньому орендарю (або навпаки, пробачити йому частина боргу), а також пропорційно збільшити вартість оренди для нового клієнта, адже він зможе заїхати на все готовеньке і запустити бізнес набагато швидше. До речі, одним з цікавих варіантів приміщень для оренди є нерухомість, що знаходиться у комунальній власності міста, процедура оцінки якої детально описана на сайті, посилання на який наведено нижче.

Досвід професійних експертів-оцінювачів дозволяє оцінювати навіть самі складні типи комерційної нерухомості. Наприклад, готелі, де крім самого об'єкта, необхідна оцінка і неабиякої кількості майна, а також у певному сенсі комплексу конкурентних переваг. Говорячи про вартість об'єкта комерційної нерухомості, люди зазвичай відштовхуються від кількості квадратних метрів і нікого умовного показника, іменованого «прохідністю». Професійна оцінка комерційної нерухомості дозволить оцінити приміщення за набагато більш докладного переліку показників. Крім того, експерт постійно перебуває "в ринку" комерційної нерухомості Києва та країни вцілому, знає про перспективи тих чи інших типів майна, допоможе не тільки визначитися з оптимальною вартістю, але і вдалим моментом для покупки або продажу об'єкта.

Якщо у вас є питання, пов'язані з комерційною нерухомістю (оцінка офісів, магазинів, готелів тощо), рекомендуємо звернути увагу на сайт оцінка.укр, де завжди допоможуть порадою і проконсультують по широкому колу питань, пов'язаних з визначенням вартості майна і, зокрема, нежитлової нерухомості. Отримати більш детальну інформацію саме про оцінку нерухомого майна в Києві можна, перейшовши за посиланням: http://оцінка.укр/оцінка-нерухомого-майна/.


Автор: Ярослав
spacer
spacer