ВЫБРАТЬ ПЕРИОД ВРЕМЕНИ
Статті /  (ID-)

Якими повинні бути сходи?

26.12.2015


Деревина є найбільш прийнятною для людини сировиною. Особливо видно ії переваги вдома. Краса та вишуканість – з одного боку, надійність та безпека – з іншого. Все це втілює в життя дизайн майстер Львів, компанія, яка перетворює будинки на затишні і прийнятні для життя оселі.
Сходи
Сходи – це найперше, що бачить людина, заходячи в будинок. Тому від них залежить атмосфера усієї домашньої оселі. Вони повинні відповідати декільком важливим умовам, які роблять їх не просто функціональними елементами інтер’єру, а перетворюють на казкову картину. Якщо Ви бажаєте створити в себе дома той чи інший настрій, замовити сходи можна тут, на сайті компанії «Дизайн-Майстер».
Якими повинні бути сходи?
По-перше, обов’язково дерев’яними. І не просто дерев’яними, а з цінних твердих сортів деревини. Це дуб, ясен та інші. Завдяки їх щільності сходи будуть стояти не одне десятиріччя. Вони безпечні для усіх мешканців будинку, не виділяють в навколишнє середовище різкого запаху та мають завжди гарний вигляд.
По-друге, авторські дерев’яні сходи – це обов’язкова умова для тих хазяїв, які цінують красу та естетичність своєї оселі. Сходи можуть бути центральною частиною інтер’єру, можуть бути «прихованими» та маленькими. Але завжди вони привертають увагу и створюють настрій, роблять дім світлішим та вишуканим.
Дизайн сходів обов’язково повинен бути узгоджений з приміщенням, де вони проектуються. І тут важливу роль відіграє професіоналізм та досвід дизайнерів інтер’єру. Їх задача полягає у тому, щоб зробити такі сходи, які б виглядали ідеально у конкретному приміщенні. Великі та монументальні сходи - для вітальні, маленькі та елегантні – для кухні та спальні, оздоблені прикрасами та різноманітними візерунками – для всіх приміщень.
Інші матеріали для сходів
Щоб додати сходам монументальності та «солідності», використовують мармур. Перила, декорації та зовнішня оздоба можуть бути виготовлені з нержавіючого металу. Художня ковка та різьба довершують неймовірне відчуття, яке обов’язково має виникнути після прогулянки такими сходами та навіть після одного лише погляду на них!
Сходи від львівської компанії «Дизайн-Майстер»
«Дизайн-Майстер» проектує та виготовляє найрізноманітніші сходи. Замовнику треба лише дати завдання дизайнерам, які швидко та максимально точно втілять у життя найвибагливіші мрії клієнта! Сходи з найкращого дерева, з різноманітними декораціями та з вишуканими візерунками – все це робить компанія «Дизайн-Майстер».
 


Автор: Адмін
spacer
spacer