ВЫБРАТЬ ПЕРИОД ВРЕМЕНИ
Статті /  (ID-)

Можливості працевлаштування за кордоном без знання мови

25.08.2015


Доступна робота за кордономБудь-яка робота в іншій країні передбачає чимало проблем для трудового мігранта. На думку заробітчан, найбільше труднощів виникає через незнання мови. Дехто може швидко засвоювати іноземні слова, але є чимало трудових мігрантів, для яких мовна проблема стає справжнім випробовуванням.

Чи можливо знайти роботу за кордоном без знання мови?
Досвід наших співвітчизників показує, що незнання мови не являється серйозним бар’єром для працевлаштування за кордоном. В багатьох країнах проживають і навіть мають громадянство вихідці з України та Росії і не рідко вони виступають в ролі роботодавців. Якщо робота не вимагає спілкування з клієнтами, то шанси працевлаштуватися досить великі.
Багато можливостей мають люди, які володіють розмовним аспектом іноземної мови. На перших порах такого рівня буде цілком достатньо. Але для пошуку кращої роботи слід пройти мовне навчання.
Багато дає спілкування з місцевими жителями. Практика показує, що серед іншомовного населення людина значно швидко засвоює іноземну мову, ніж у себе на батьківщині на спеціалізованих курсах.

Вакансії, які не потребують знання мови
Звичайно, трудові мігранти, які взагалі не знають жодної іноземної мови, можуть претендувати лише на малооплачувану роботу низької кваліфікації. Найпоширеніші вакансії для таких трудових мігрантів - будівельники, сільськогосподарські працівники, прибиральниці приміщень.
Українські жінки, які не знають іноземної мови, можуть шукати роботу в сфері обслуговування. В основному наші дівчата працевлаштовуються покоївками, прибиральницями, прачками.

Куди краще їхати трудовим мігрантам, які не знають жодної мови?
Практично у більшості країн світу є вакансії, для яких не важливий рівень володіння мовою. Однак є деякі держави, які навіть без поверхневого знання англійської відмовлятимуть у працевлаштуванні. Наприклад, робота в Бельгії в основному надається людям, які добре знають французьку або хоча б розмовну англійську мову. В іншому випадку іноземцю не світить навіть найгірша робота.
Значно легше працевлаштуватися в країнах, де місцеве населення добре розуміє російську мову. З цієї точки зору українцям ідеально підходить робота в Ізраїлі. Євреї вільно володіють російською і вважають її другою мовою країни, тому в українців проблем із розумінням місцевих жителів, як правило, не буває.
Для трудових мігрантів, які не знають мов, є робота в Швеції. Однак українцям працевлаштуватися в цій країні досить важко через великий наплив поляків і литовців, які теж готові виконувати низько кваліфіковану роботу. Єдиний можливий варіант – шукати допомогу серед російськомовних жителів держави.

Читайте - чистка ноутбуков.

 


Автор: Адмін
spacer
spacer