ВЫБРАТЬ ПЕРИОД ВРЕМЕНИ
Статті /  (ID-)

Оренда житла у Вінниці

12.08.2015


Вінниця - мальовниче місто, що розкинулося на берегах Південного Бугу. Це місто здатен зачарувати кожного мандрівника неповторною красою та особливою атмосферою. Неодмінно варто навідатися сюди заради міських пейзажів і можливості побачити знамениту водонапірну вежу - своєрідну візитну картку Вінниці. квартири подобово - ВінніцаЕслі все-таки вирішили приїхати сюди, то не забудьте заздалегідь знайти місце, де можна зупинитися. Вам не буде потрібно багато часу на пошук квартири подобово - Вінниця готова запропонувати своїм гостям широкий вибір житла. Чимало цікавих пропозицій оренди житла ви знайдете на спеціалізованих порталах, наприклад, day.lun.ua. Тут ви не тільки отримаєте детальну інформацію про квартиру і умовах знімання, але зможете забронювати її безпосередньо у господаря.

Способи обману при оренді житла
Дуже шкода, але далеко не завжди знімання квартири на добу обходиться без проблем і неприємностей. Але якщо підійти до питання пошуку житла на добу з великою увагою і проявити пильність, можна зменшити ризик при оренді квартири.

Вибираємо ріелтора-професіонала
Якщо не хочете витрачати свій час на пошуки квартири і готові заплатити за послуги посередників, то краще зверніться в той агентство, яке працює на ринку житлової нерухомості хоча б один рік. Ще краще, якщо гарного ріелтора вам порадить хтось із друзів. Звичайно, можна звернутися до першого ліпшого маклеру. Однак приготуйтеся до того, що такий фахівець відповідає лише за пошук житла та оформлення договору. У випадку, коли виникнуть які-небудь проблеми з орендодавцем, ріелтор навряд чи захоче допомогти вам і розбиратися що трапилося.

Неіснуючі квартири
Ви легко зможете знайти відмінну квартиру в центрі Вінниці за смішною вартості. Ось тільки чи варто зателефонувати з орендодавцем, як виявляється, що пропозиція розмістила ріелтерська контора, і представлена квартира вже орендована. Оголошення ж про здачу житла просто не встигли прибрати. Також вам обов'язково запропонують зняти іншу квартиру, не таку простору і за вищою ціною.

Корисні поради квартиронаймачу
Краще потратьте декілька годин, але уважно вибирайте ріелтора.
Чи не оплачуйте послуги маклера наперед. Заплатити йому ви зможете вже після укладення договору або заселення в квартиру.
Запам'ятайте, в 99 випадках з 100, оренда квартири за ціною набагато нижчою за ринкову - приманка. Не витрачайте даремно свій час і нерви.
При заселенні обов'язково перевірте техніку та меблі. Переконайтеся, що ніщо не зламано і знаходиться в робочому стані.
Звичайно, це досить прості рекомендації. Але дотримуючись їх, ви навряд чи станете черговою жертвою шахрайства при оренді квартири на добу.
 


Автор: Адмін
spacer
spacer