ВЫБРАТЬ ПЕРИОД ВРЕМЕНИ
Статьи /  (ID-)

Дізнавайтеся все першими разом з інтернет-виданням «Столичний регіон»

28.09.2018


У зв'язку з гіпер розвитком Інтернету, соцмереж і росту кількості новинних стрічок, дійсно важлива інформація дуже часто випускається нами з уваги. Часом ми дізнаємося раніше всіх про смерть якоїсь невідомої актриси, а оповіщення про відключення гарячої води на тиждень приходить невчасно. Дійсно, якщо задуматися, про важливі події, що безпосередньо впливають на нас і відбуваються в безпосередній близькості, ми дізнаємося вже постфактум.

З думками про цю проблему і був створений новий новинний портал «Столичний регіон», що охоплює різні події, зміни в законах та реформи, стан та ремонтні роботи конкретно по Києву та Київській області. Тут збираються і відслідковуються:

  • ситуації від приземлених побутових питань до участі городян у державних справах;

  • спортивні змагання та досягнення краю;

  • актуальні зміни роботи медичних та освітніх закладів;

  • волонтерські, благодійні та екологічні заходи

  • афіша культурних подій та інтерв'ю зі знаковими городянами;

  • фото-репортажі з місць подій.

Цікава опція, що надається нашим сайтом, це наявність виділення новин конкретного міста. Тобто якщо ви житель Бучі, Славутича, Білої Церкви і т. д, досить вибрати в розділі «Міста» населений пункт і ми надаємо вам найсвіжіші та актуальні події.

Дуже зручний фільтр по рубриках створений для тих, хто хоче заощадити свій час в Інтернеті і при цьому не залишатися в інформаційному вакуумі. Таким чином, читач вибирає, які його цікавлять новини за напрямами, наприклад, всі події в житлово-комунальній сфері знаходяться в розділі «Господарство», а культурно-просвітницькі – «Культура і освіта» відповідно.

Для бажаючих прокоментувати якесь наше висловлювання, задати питання або доповнити, надається така можливість. При цьому Вашу електронну адресу не буде оприлюднено. Уточнюємо тільки, що коментарі, які містять нецензурну лексику і образи опубліковані не будуть.

Ми намагаємося виділятися на тлі інших своєю неупередженістю, максимальною об'єктивністю і швидкістю надання інформації про наш регіон. Наші редактори ставляться до своєї роботи з величезною відповідальністю і перевіряють всі факти перед публікацією.

Це дозволяє нам відповідати за достовірність контенту і бути виданням, на яке не соромно посилатися. Запрошуємо читачів самостійно удостовіритися в нашій неупередженості на порталі «Столичний регіон» і чекаємо зворотного зв’язку!

Джерело: Stolychno


Автор: Владимир
spacer
spacer