ВЫБРАТЬ ПЕРИОД ВРЕМЕНИ
Статьи /  (ID-)

Отримання дозволу Держгірпромнагляду

12.05.2015


Виконання робіт підвищеної небезпеки Постановою КМУ № 1107 від 26.10.2011 року.  Згідно з ним, багато видів робіт  в Україні вважаються легальними тільки за наявності у виконавця необхідної дозвільної документації, тобто дозволу органу охорони праці та промислової безпеки. Варто зазначити, що у разі, коли виконавець пропонує декілька видів будівельних та монтажних послуг, кожен вид діяльності має ліцензуватися окремо. Сьогодні ми розглянемо особливості отримання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Необхідність у отриманні дозволу Держгірпромнагляду на виконання робіт підвищеної небезпеки мають ті підприємства, що починають або продовжують виконання послуг, що включають в себе такі роботи. Найчастіше в Україні підприємці звертаються до Держгірпромнагляду за наступними видами дозволів:

  • Дозвіл на початок або продовження робіт підвищеної небезпеки;
  • Дозвіл на експлуатацію об’єкта (включаючи механізми) підвищеної небезпеки;

Отримання кожного з перелічених видів дозволів  вимагає від підприємства не тільки подання відповідної заяви до Держгірпромнагляду, але і підготовки необхідного пакету документів, що змінюється в залежності від типу дозволу, що бажає отримати заявник. Тому перед зверненням до Держгірпромнагляду кожному підприємству слід детально вивчити умови отримання дозволу  та підготувати документи, обладнання і персонал, оскільки готовність підприємства до виконання робіт підвищеної небезпеки перевіряється особливо прискіпливо.

Для отримання ліцензії Держгірпромнагляду підприємству необхідно прикласти до заяви необхідні документи, перелік яких включає в себе більше десяти різноманітних довідок і інших офіційних паперів. Зокрема, до заяви додаються копії:

  • Свідоцтва про державну реєстрацію установи;
  • Статуту підприємства;
  • Договору оренди приміщення, де базується підприємство;
  • Штатного розкладу;
  • Свідоцтва платника ПДВ;
  • Банківських реквізитів підприємства;
  • Документальних підтверджень проходження працівниками навчання з охорони праці.
  • Експертизи з питань дотримання підприємством законодавства про охорону праці.

Наданий вище перелік необхідних документів не є остаточним, тому радимо звернутися до Держгірпромнагляду за актуальними вимогами. А якщо ви не бажаєте витрачати час і зусилля на самостійне отримання дозволу, довірте весь спектр задач юридичній компанії ЮСТІКОН, що спеціалізується саме на такій діяльності, що означає гарантований успіх вашої справи.


Автор: Администратор
spacer
spacer